13:17
האיש אינו מגיב להיעדר האורגזמה שלי

ביחסים, לא רק חיי מין חשובים, אלא חיי מין טובים ואיכותיים. שניהם בצמד צריך ליהנות ופריקה. אצל גברים עם זה, כפי שאתה יודע, הכל פשוט. ורבים מהם מאמינים בטעות כי הנקבה עדיין רק.

התוכן של המאמר

איש אחד לא מגיב להיעדר האורגזמה שלי

באשמה ובנשים עצמם בחלקו. מאוד "לשעבר שלו" אשר שולל על ידי חיקוי של אורגזמה. אז עכשיו הוא מאמין שהוא לא צריך להתאמץ. ואם אתה לא מסיים, זה אומר שזה משהו לא בסדר איתך.

אדם אינו מגיב להיעדר האורגזי שלי

אז, אתה לא רוצה להיות רמאי לשמירה על אגו זכר שברירי. אמרת הכל כפי שהוא, רוצה לעשות את החיים האישיים שלך מלאים מלא, ו ... הכל. אין תגובה. ולא ניסיונות לתקן את המצב.

או, אם הניסיונות היו, אבל לא הצליחו, זה לא הרבה אכפת. אתה לא לבד עם בעיה כזאת.

שירות ליווי בישראל משולם היטב. שוב ושוב, הלקוחות הם בחורים מוצלחים אשר הולכים לנצח אותו במבט בחופשה, הליכה ישירות מתחת היד עם בחורה יפה. הכנסה זו היא די למדי כדי לכסות לחלוטין את עצמם עם כל הדרוש.

משתמשים ב- Reddit הם דנים באופן פעיל בנושאים כאלה.

וזה מה שהם אומרים: https://romantik69.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99/

"אם אתה יכול להביא את עצמנו לאורגזמה, והאיש שלך עדיין לא הביא אותך אליו. תן לי להציע לך להגדיר את הטלפון מול עצמך במהלך אוננות ולשלוח את הסרטון הזה לבעלך.

אשתי עשיתי את זה בשבילי, ועכשיו אני יודעת בוודאות מה היא רוצה. זה עשה איתי ניסים, אני עדיין מעת לעת לראות אותו כדי לנסות להשתמש בקבלות שלה במהלך סקס אוראלי ". - iquestionreality

"אם אתה יכול להביא את עצמך לאורגזמה, תן לו לשבת מאחוריך, ואתה בין רגליו. בטנו מאחורי הגב. קח אותו ביד וישיר במקום הנכון ". - מרק 71506 "ניסית אוננות הדדית עם בעלי? אם אתה יכול בהצטיינות, אז אתה יכול ליהנות אוננות הדדית ליד אחד לשני בזמן שהוא נוגע לך מעט, וזה די אינטימי ללא כל פעולות נוספות ". - Falloutkindal "מצא בעלה אחר". - kevinthesepickle "השותף Anorgazmia היא בעיה רצינית לחלוטין שניתן לפתור, אבל נראה כי השותף שלך לא מתעניין בזה. ניסית. תאימות מינית נדרשת לא לכל המערכות היחסים, אלא עבור אנשים רבים זה מכשול רציני ". - reprodeddy "לא אכפת לו אם אתה טוב במהלך הקרבה. מאז ניסית כל כך הרבה, אני, בכנות, חיפשתי מישהו אחר שרוצה לעשות אהבה, ולא רק לדחוף את הזין שלי למשהו חם ". - Humantornado3136 "מעכשיו אתה מגיע לאורגזמה קודם. או כך או לזרוק אותו mu * aka. אתה לא האישה שלו, אתה צעצוע המין שלו ". - Patwtf1 "העובדה היא שהוא פשוט אנוכי. "המעבר" של אורגזמות לא ישנה את זה - זה עשוי גם לפוצץ או למצוא דרך להסתובב זה. הוא ברור ירק על ההנאה שלך, ואתה לא צריך לשכנע אותו ".

אבל אם אתה עדיין רוצה לנסות, לשים את זה להיפך, לספר לו נכון, למה הוא מתנהג לא נכון, וביקוש לשינוי. אם שום דבר לא קורה, להיפטר הבנים האלה ". - לילה

"ישנם שני סוגים של בחורים, בחורים שאכפת להם מהנאה המינית שלך, ובחבר'ה שלא אכפת להם. לאלץ אותו לאורגזמה לא ישמור אותו מאנוכיות, מגיע לך יותר ". - "למה אתה בכלל מנסה להמשיך את היחסים עם מישהו שפשוט לעולם לא דואג לך במהלך יחסי מין? אני מתכוון שאתה יכול גם להיות השכנים סביב החדר, וזה יותר טוב מאשר בזמן כדי להשתמש בך כמו זרבובית לחבר ". - פרחים "קנה לעצמך ויברטור טוב שיכול לעזור, כי הבחור שלך נראה מאוד לא עולה בקנה אחד לעשות מאמצים לספק לך אורגזמה.

זה שימושי במיוחד במהלך יחסי מין, כי אתה הרבה יותר קל בהצטיינות, לא משנה אם לאדם יש מאמצים עבור זה ". - McNuggets0069

"הימנע מכל מגע מיני עד שהוא מגיע אליו". - אובונטו 369 "אתה לא אישה במיטה שלו, אתה הכלי שלו לאוננות. יש הרבה אנשים שבאמת דואגים לשותפים שלהם, אם הוא כל כך אנוכי במונחים של "שירותי תשואה", רק לדמיין כמה אנוכי זה יהיה ביחס לדברים אחרים בעתיד ". - nimble16 "הייתי שוב חשבתי להישאר איתו, או פשוט תפסיק אותו לפני שהוא מאמין אורגזמה בפעם הבאה, ולא נתנו לו לסיים.

היה לאלץ את "הכדורים" שלו לירות (מה באמת כואב) ושאל אותו אם הוא אוהב את זה, כי זה מה שהוא עושה איתך. לחתוך מופע גדול לתת את זה כדי לסיים ". - wanderlustskies

"אם הוא לא אותו דבר, לדבר איתו על זה, הצרכים שלך גם חשוב. הניסוי איתו, כך שהוא עבד טוב יותר עבורך יכול לסיים את הראשון. ואז הוא יכול לסיים. לסיים יחד לא לכל ». - Blahmeistah "אין לקיים יחסי מין עם אנשים שלא אכפת לך שגם אתה כאן. זה לא משנה כמה קשה הוא ומיל מחוץ לחדר השינה, אם בחדר השינה הוא מצייר אותך כמו בובה סקס ". - eatpaste "כמה בחורים הם בדרך כלל טובים יותר לעזוב ולתת להם להבין למה, אני עצמי מעולם לא הבנתי את המנטליות שלהם". - Devilguy "הבחור הזה אנוכי ואינו מעניין את הצרכים שלך. אכפת רק על עצמך. וזה מקיים! כשאני במיטה עם בחורה, אני תמיד משכנעת שהיא הגיעה לאורגזמה לפני שאני מסיים. זה מאוד נרגש. שום דבר לא משווה עם הבעת הפנים הזאת גניחה. - וימזי "הוא, בעיקר, פשוט אוננות, באמצעות הגוף שלך. תאימות מינית חשובה במערכות יחסים, והוא מראה לך שהוא אנוכי ". - Missgrindhouse "אם הוא מסכים עם מה לא מספק לך שוב מינית שוב, אתה צריך להעריך את המצב הזה. האם כדאי להישאר איתו.

אם סקס הוא רוב היחסים שלך, הוא חייב להבין שזה רחוב בילטראלי. שניכם צריכים לקבל שביעות רצון ". - imthegenanja

"לגרום לזה להביא אותך לאורגזמה למין, לא אחרי! יהיה לו יותר אנרגיה, בתוספת זה הקדמה, כל כך נעים יותר עבור שניהם. אז המין מרגיש טוב יותר :) ". - ASH1221M1328 "אתה לא יכול לאפשר לו להיכנס לך עד שהוא עוזר לך בהצטיינות. בעלי התלונן לאחרונה שאני משתמש בצעצועים אחרי שסיים, ואמרתי לו שהוא יכול להישאר ולעזור, והוא אמר שזה קשה מדי כאשר כל הדם שלו לא נמצא במקום ההוא ... אז כן ". - SJOYD "אף פעם לא ישחרר שוב לאנשים כאלה. הם אוהבים נוראים. מצא טוב, מצחיק, אכפתיות גברים שרוצים לעזור לך להגיע אורגזמה פעמים רבות ככל שתוכל לעמוד בגוף שלך. תאמין לי, הם מחכים ". - Littlestseal "זה בהחלט לא נורמלי. לא הייתי מייעץ לך להישאר עם האיש הזה.

חלומות ילידים בישראל יסודי אם אתה אישה אופנתית מבלרוס. העוסקת בישראל המותרים לפנאי. בנות של מודל חיצוני לתת קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל אפשר לקבל מ 2,600 יורו.

בחורים רבים מעוניינים מאוד בשמחה הבנות שלהם, והם בהחלט לא לשים עליך / לגרום לך להרגיש אשמה כי אתה לא יכול במהירות בהצטיינות ". - אגטפן

מתשובות המשתמשים הרגילים, ניתן להסיק כי הבעיה אינה בהיעדר אורגזמה, שכן היא יכולה להיות מושגת במהלך מין בכל דרך נוחה. הבעיה היא כי השותף לא אכפת כלל.

לכן, ניתן לפתור את המשימה הזאת, לעזור לעצמך, אבל לא עוזב את עצמך ללא פריקה. או להחזיק שיחה הסבר עם אדם ולהפוך אותו להתחבר.

Просмотров: 104 | Добавил: mistimckeeluf | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar