13:16
למה נשים כמו סקס אחורי- ternary?

למין האחורי בין יחסי הגברות שונה מאוד. מישהו מתרגל אותו רק לפעמים כמו קידום עבור האיש שלו. טוב מאוד להקצות מה שמישהו ניסה פעם אחת ונשבע לעצמו שזה לא יקרה שוב. ראוי לציין את זה טוב, ומישהו זה סוג של קרבה נראה לאהוב.

התוכן של המאמר

1 למה נשים אהבה אנאלי? 2 מהם המחקר והפיזיולוגיה

האם יש תנאים מוקדמים ולמה היכולת, לשים את זה בעדינות, לקבל את ההנאה האמיתית של אנאלי? מהו הסוד, איך אנחנו רגילים לקרוא, אורגזמה אחורית? הבנתי ומוכנים לחלוק את התשובות איתך.

למה נשים אוהבות אנאלי?אני

כל דבר באנטומיה.

באופן טבעי, כל הנשים הן בהחלט כפי שאנו מבטאים, שונים, כמו גופם. מה שנקרא הרגליים קליטוריס יש גם אורך שונה, ומישהו יש מספיק זמן. חלק זה של הדגדגן עשוי להיות ממוקם בצורה כזו שהיא לוקחת, כמו הרבה מאיתנו מתייעצים, פי הטבעת לבד. בהקשר זה, במהלך החדירה האחורית, זה, לשים את זה בעדינות, יהיה מגורה.

כמה טוב זה ברור לנו (יש לנו תקוות, ואתה גם) ישירות את הדגדגן - המפתח לאורגזמה החזקה ביותר, אשר מסוגל לגברות. ואכן, זהו אזור רגיש סקסי ביותר בגוף הנשי. סביר כי אלה נשים שדגדל הוא מגורה במהלך, כמו רבים חושבים, סקס אחורי מטרה, לקבל הנאה גדולה מזה. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%a4%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%aa/

סקס ללא סיכון להיכנס להריון.

זה, אולי, אחד מאתנו הוא ייעוץ, האירועים העיקריים אשר כמה זוגות התאמן אנאלי. כאן, לא, לשים את זה בעדינות, יש להסביר שום דבר - היכולת להעלות על תמצא קץ עם המין האחורי למטרה כמעט על אפס. כמעט, אבל לא 100 אחוז! במקום הזרע נופל איכשהו לתוך הנרתיק - הדוגמה, כאשר נעים מאל אנאלי לחדירה בנרתיק - התפיסה עדיין עשויה לקרות. אז לזכור: אמצעי מניעה יש צורך.

בנוסף, הסיכון של זיהום עם STDs עם חדירה אחורית הוא אפילו גבוה יותר מאשר עם סקס נרתיקי.

בישראל, אין בהחלט דעות קדומות, אם נדבר על התרגיל בסוכנות ליווי. לגברים המקומיים יש סטנדרטים מוסריים גבוהים. כולם מבינים כי היום eskzhetnitsa הוא לא יותר מאשר ליווי הלקוח באירוע, מספק שיחה וליווי אישה VIP בכיתה נחשב סימן של מעמד ציבורי.

זה ברור מאוד, אז בפעם הבאה שאתה מחליט לאפשר השותף שלך גם לשחק עם שלך, כמו רבים חושבים, התחת, לא להיות עצלן סוף סוף לתפוס את הקונדום מן השולחן המיטה.

אז אתה יכול לשמר את הבתולים הנרתיק.

למרות העובדה כי המושג עצמו, כמו אנשים רגילים להביע, התמימות הנשית כבר זמן מיושן, עבור כמה נשים נוכחות של הבתולים, למשל, לפני הנישואין עדיין משהו עקרוני. זה מאוד טוב להדגיש את מה שהם לא מעיזים לגנות אותם: כולם עצמו חופשי להחליט איך ישירות, באופן כללי, זה יראה את חיי המין שלו. אין ספק, ראוי להזכיר את מה שאנחנו פשוט אומרים כי המקרה האחורי הוא גם מועמדות טובה.

רגישות פי הטבעת.

סביב הטבעות האחוריות (קלט ב Anus) יש מספר עצום של קצות עצב - אפילו יותר מאשר הנרתיק.וזה לא הכל! סקס ההכנסות מאפשר לך להגיע ל 2 נקודות עיקריות האחראים לאורגזמה: G ו- A (ההדק, כמו הכל ברור, אורגזמה "הרחם" הנלהב ביותר). שניהם ממוקמים לאורך הקיר של הנרתיק, אבל הם יכולים להיות בעקיפין כמו לעורר במהלך, כמו רבים חושבים, החדירה האחורית ובכך לקבל את האורגזמה החזקה ביותר. גירוי נאות של נקודות אלה מוביל "שפיכה נקבה".

Rimming, חומרי סיכה ותקשורת קבועה עם שותף יעשה את התהליך הזה בלתי נשכח.

זהו סיפור משותף בפורנו.

כולם נראים וידאו למבוגרים, וזה צפוי לחלוטין כי הם משפיעים עלינו ועל תפיסת המין שלנו. כולם יודעים שאנחנו אפילו לא מבינים. זה טוב מאוד להדגיש את מה שאתה יכול לראות כי פורנו רק את העלילה עם מין אחורי מטרה, בסופו של דבר, זה נמצא לעתים קרובות די. ראוי לציין כי למעשה, אפילו יותר מאשר בחיים. זה, זה הפך, יוצר אנשים - ובמיוחד, הגברות הן הרעיון שהם צריכים לתרגל אנאלי לעתים קרובות יותר.

אלמנט טאבו.

באופן פרדוקסלי, אבל עם מספר עצום של פורנו וידאו עם, איך כולם נמס, את המין האחורי של עצמו סוג זה של אינטראקציה אינטראקציה היא עדיין טאבו בחברה. זה לא נהוג לקרוא עליו, ועל זה יש מספר עצום נמרץ של סטריאוטיפים ואגדות.

זה מוסיף perchout הנאה אחורית. כולם כבר מזמן ידוע לדעת מה ההסקר והאסור קורה בחדר השינה שלך, מתברר מאוד.

זה יכול להיות הדרך היחידה לקבל אורגזמה.

לכן, זה לא קשוב, בסופו של דבר, נותן הנאה. כמובן, כולנו יודעים מאוד שזה יכול להיות קשור איכשהו לעובדה שכמעט כל הנשים שניסו מין אחורי, נמסים כי חוויה זו לא תיכננה והם לא השתמשו חומר סיכה.בניגוד לנרתיק, הטבעת אינה, בסופו של דבר, היא עצמית סיכה - בסופו של דבר את המין האחורי ללא עזרה של כל חומרי סיכה מלאכותיים עלולה לגרום לאי-נוחות ולהוביל לקרע של פי הטבעת.

בגלל הקירות של פי הטבעת אינם מרביים הם רגילים לקרוא, אלסטי, כמו בתוך הנרתיק, החבר המיני קשה יותר לחדור פנימה, וזה עושה ספקטרום מיוחד של רגשות.

אז אתה יכול סוף סוף לקבל הנאה עשירה יותר.

כמה נשים מתפללות כי האורגזמה הפוטנציאלית משתנה כדי לדבר מן הנרתיק וכישלם, כי זה לא, זה הופך להיות להתרכז כמה מאיתנו היא ייעוץ, אזור אחד, ומלחמות כל הגוף 100%. זה נראה כאילו זה גם עוטף כמה מאיתנו מתייעצים, גל חזק של הנאה.

סקס אחורי מטרה רק משלב הנאה וכאב.

כמעט כל האנשים כמו סוגים מסוימים של כאב, וכאן אין כמו שאנחנו רגילים לקרוא, יוצא דופן. מישהו נוהג רגשות כואבים במהלך יחסי מין. את יתרות החדירה האחורית על סף הכאב וההנאה, כך שהגברות נוטה למזוכיזם נמצאות באקסטזה.

מהם הפיזיולוגיה של המחקר והנשים

מחקר שנערך לאחרונה שנערך בארצות הברית הראו כי 31% מהגברות הנסקרות במהלך יחסי המין האחרונה שלהם היו מעורבים במין אחורי. וכמעט כולם, ישירות 94%, נבדק אורגזמה. זהו סיכוי מרשים למדי לאלה שלא יוכלו להשיג זאת. ועם כל זה אורגזמות האחורי הם רוויים יותר. זה, בסופו של דבר, כי יש רגישות רבים פי הטבעת, כפי שכולם מובנים, קצות העצבים, שחלקם מחוברים לאברי המין.

זה מאפשר עם סיכה מספיק הכנה נכונה לחוות רגשות קלוריטיים יותר מאשר מ מין נרתיקי.

התקשות רוסית ומפגמים מידע העבירו לדעת כי ליווי הוא משהו היום, שערורייתי, זה, על העובדה הזאת חייב להיות שותק. אבל מעטים יש את המידע כי שירות ליווי בישראל אין שום דבר במשותף עם זנות.

לא עבור כל אחד לא סודי, מסיבה זו, כמעט כל הגברות כמו התחושה העולה כאשר הישבן מתפשטים.באופן טבעי, תקרית זו, וכפי שכולם יודעים, הצד האחורי: הקירות של פי הטבעת הם עדיין מדללים ופגיעים מן רקמות הטעם. אבל, כפי שכבר קראנו, זה שווה ביסודיות להתכונן למין האחורי.

כדי לאשר שהבנות עדיין אוהבות את המין האחורי, שקול את הציטוטים הבאים שנלקחו מסקר שנערך במהלך המחקר:

"אני אוהב את זה. במקום זאת, בסופו של דבר, איך אנחנו רגילים לקרוא, סקס אחורי, אני חווה אורגזמה. אני לא רואה את זה כדי להודות - זה בשבילי כמין מיסיונרית מסתורית. לא עבור אף אחד לא סודי כי הגוף שלי אוהב את זה. ". "סקס אנאלי נראה לי עשיר יותר ומפעיל את כל קצות העצבים שלי כי הם הנאה. הודות לו, אני מרגישה קרוב יותר לשותף שלי, ובמקביל, כמרגרים מתרגלים לקרוא, שאני מושך אותו לעצמי, סופג אותו. אין ספק, ראוי להזכיר את מה שאני תהיה עוסקת איך אנחנו תמיד מדברים איתך, סקס אנלי, אז קל יותר להשיג אורגזמה דרך החדירה האחורית מאשר vaginol. טבע אסור, כפי שישבנו בזמן, המין האנטלי נראה גם. אני אוהב את COF פעמים לחשוף את השותף ולבסוף להביע את עצמי במין ככה, ואני מאמין שזה באמת נהדר ומעורר השראה. המין האחורי נראה לי סקסי ודקדנטי ". "זה נראה כמו חדירה נרתיקית, אבל קצת יותר טוב ... אני אוהב את זה. תחושה כזו שאתה איפשהו בעולם אחר. ללא שם:! תחושה כזו שאתה עושה עיסוי. וזה נחמד מאוד ".

באופן טבעי, הוא עקרוני להקצות כי לא הרבה נשים כמו סקס אחורי. למען האמת, חלק מן הנשים הנסקרות כדי לדבר הודתה כי הניסיון הזה היה עבורם, כפי שהנהגה לבוא לידי ביטוי, כואב ולא נוח.כמה נשים בהצטיינות רק איך כולם יודעים, החדירה האחורית. שוב, כל העניין באנטומיה ובמאפיינים האישיים של הגוף. ואולי אפילו לא צריך לקרוא את זה באותו זמן קוק על כמה לחשוב על אורגאזמו מבושל צריך גירוי ארוך ועשיר, ברוק, כמו רובנו התרגלו לקריאה, במין אונל, בדרך כלל, הכל, בכלל, קורה אפילו מהר יותר - בגלל אלה קצות העצבים.כמעט כל הנשים כמו תחושה של צפוף, וזה בדיוק כמו סקס אחורי.

לכן, הסוד העיקרי של הנאה, כפי שאנשים רגילים להביע, סקס אחורי - סיכה. ואלה שעושים הכל נכון, בסופו של דבר, משתמשת בסכום מספיק שלה, ניתן להגיע על ידי קודקודים של אושר.

Просмотров: 194 | Добавил: mistimckeeluf | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar